certyfikat bramki gastop

GASTOP – Autoryzowany Dystrybutor

Uzyskaliśmy certyfikat Autoryzowane Dystrybutora urządzeń kontroli dostępu firmy Gastop:

– bramki obrotowe,
– bramki rozsuwane,
– bramki uchylne
– kołowroty

Lider na rynku europejskim w zakresie produkcji urządzeń kontroli dostępu osobowego.

Firma Gastop uczestniczyła w projektowaniu oraz wykonaniu infrastruktury wielu obiektów użyteczności publicznej m.in. największe stadiony przygotowywane dla celów rozgrywanych w 2012 roku mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012 (m.in. Baltic Arena, Stadion we Wrocławiu).

Sukces Gastop jest rezultatem polityki firmy na przestrzeni ostatnich kilku lat w zakresie tworzenia nowoczesnych rozwiązań technicznych, korzystania z najnowszych rozwiązań w dziedzinie organizacji produkcji, tworzenia sieci dystrybucyjnych oraz profesjonalnej obsługi klienta. Dzięki współpracy z firmą Gastop posiadane przez nas w ofercie urządzenia kontroli dostępu – kołowroty odznaczające się najwyższą jakością wykonania oraz niezawodnością z całą pewnością spełnią przypisane im założenia czyli kontrolę ruchu osobowego w przejściach pieszych.

W 2016 roku firma wprowadziła do produkcji nową linię bramek wysokich, które charakteryzują się nowym designem i możliwościami.

Firma Gastop wyszła na przeciw oczekiwaniom klienta i oprócz urządzeń wykonywanych seryjnie, wykonuje także urządzenia według koncepcji lub według projektu klienta.
W/w innowacja daje każdemu klientowi możliwość dostosowania urządzeń do wystroju wnętrza lub istniejącej kolorystyki obiektu. Firma GASTOP Production wykonuje także projekty nietypowe, które wymagają także przygotowania koncepcji na podstawie wytycznych otrzymanych od klienta.

Bramki obrotowe przeznaczone są do kontroli ruchu osobowego w miejscach strzeżonych, do zastosowano wewnętrznych i zewnętrznych. Urządzenia mogą współpracować z elektronicznymi systemami kontroli ruchu oraz dostępu osobowego np.:

Przykład zastosowań:

  • punkty kontroli biletowej oraz uprawnień do wejścia dla ruchu pasażerskiego,
  • porty lotnicze/morskie,
  • przejścia dla uprawnionego personelu obsługi, ukierunkowywanie ruchu pasażerskiego,
  • punkty kontroli uprawnień do wejścia w budynkach chronionych (np. urzędów państwowych tj. przejścia graniczne, ministerstwa, inne służby),
  • punkty kontroli biletowej i opłat w muzeach, teatrach, kinach, wystawach, targach, obiektach widowiskowych, płatnych toaletach, punktach kontroli biletowej do obiektów sportowych np. baseny, stadiony, inne obiekty sportowo-widowiskowe,
  • kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy w zakładach pracy np. biura, fabryki, wydzielone strefy w zakładach